Restorānu vizītkarte ir arī mājīgas terases.
KAVIS klienta pieredzes stāsts

Kā norāda viens no senākajiem ilgtermiņa KAVIS klientiem FESTIMO: "Ir svarīgi viesiem ļaut sajusties gaidītiem jebkurā gadalaikā, tāpēc neatņemama mūsu restorānu sastāvdaļa ir oriģinālas un mājīgas terases. Vecie tramvaji, stikla kupoli, jautri grafiti un Vecrīgas šarms ir tikai dažas no lietām, kas vērojamas mūsu restorānu terasēs".

Restorānu ķēdes neapstrīdama veiksmes atlsēga ir tas, ka plaša ēdienu un dzērienu izvēlē ir baudāma ne tikai FESTIMO restorānu iekštelpās, bet arī mājīgās terasēs. Klienti novērtē, ka terases ir piemērotas gan atpūtai draugu lokā, nesteidzīgi malkojot dzērienus un ēdienus, gan ātrai izsalkuma remdēšanai darba laiku pauzēs. Ēdienu izvēle svārstās no iespējams gardākajiem frī kartupeļiem pasaulē līdz pat sātīgām karbonādēm Ezīša gaumē.

Izcili terašu apdzīvošanas paraugi minami:
 • vasaras noslēgumā atvērtais "Baznīcas Ezītis miglā", kas lepojās ar dziedošo aktieru koncertiem savā plašajā pagalma terasē;
 • "Avotu Ezītis miglā", kas ir kā noslēpumains dārzs ar košiem sienas grafiti pašā Rīgas centrā;
 • īsta dziesmu svētku atmosfēra ceturtdienās valda zem stikla kupola esošajā "Mūzikas un mākslas bāra Liepa" terasē, kur ceturtdienu vakaros viesus priecē sadziedāšanas ar kori vai sadejošanās ar tautas deju ansambli;.
 • īstu garšu ceļojumu var piedzīvot klusajā centrā esošā "Cocktail bar RŪM" terasē;
 • meklējot perfektu vidi instagram fotogrāfijām, noteikti ir vērts pabūt Pēterbaznīcas pakājē esošajā "Grēcinieku Ezītis miglā" terasē, vai apmeklēt Baltijas valstīs vienīgo āra terasi ar vecajiem tramvajiem "Kalnciema Ezītis miglā" pagalmā.

FESTIMO grupa ir garšu un sajūtu meistari, tāpēc katrai viņu terasei ir sava odziņa, kā arī ir padomāts arī par ikdienišķiem sīkumiem, piemēram, siltiem plediem un platiem lietussargiem un jumtiņiem, kur patverties no lietus.


KAVIS SPECIĀLISTI SASKAŅOS ARĪ TAVA RESTORĀNA TERASI UN IEGŪS NEPIECIEŠAMĀS ATĻAUJAS.

Sīkāka info par citiem pakalpojumiem bāriem un restorāniem ir šeit : Kavis pakalpojumi

Droši zvani +371 20003510, droši raksti info@kavis.lv, droši lejupielādē: PAKALPOJUMU IZMAKSASPar uzņēmumu KAVIS
"KAVIS" ir atzīts par vienu no profesionālakajiem saskaņošanu dokumentācijas birokrātiju ekspertiem Latvijā. Tā pakalpojumu klāstā ietilpst šādi pakalpojumi dokumentācijas sakārtošana: PVD reģistrācija, alkoholisko dzērienu tirdzniecības licences, vasaras terašu un parkletu saskaņošana kā arī visasi nepieciešamās atļaujas un licences HORECA darbībai, telpu grupas lietošanas koda maiņa, telpu pārplānošana, ēku nodošana ekspluatācijā, Tehniskie apsekošanas atzinumi un daudz kas cits, kas saistīts ar dokumentācijas sakārtošanu būvniecībai un tirdzniecībai.
Dalīties
Tikai viena konsultācija ar kompānijas Kavis speciālistu atrisinās 99% no jūsu jautājumiem
Pierakstieties uz konsultāciju un uzziniet:
Kādi dokumenti Jums nepieciešami projekta apstiprināšanai
Kādā laika posmā iespējams iegūt nepieciešamos dokumentus, atļaujas un kā paātrināt procesu
Noklikšķinot uz pogas, es piekrītu informācijas pārsūtīšanas noteikumiem
Un saņemiet atbildes uz citiem jautājumiem
  Pierakstieties uz abonēšanu, lai no uzņēmuma Kavis saņemtu jaunus rakstus no dažādām biznesa jomām
  Mēs dalāmies ar visu, ko zinām paši: izmaiņas likumdošanā, informācija par noteikta veida dokumentiem
  Noklikšķinot uz pogas, es piekrītu informācijas pārsūtīšanas noteikumiem
  Palīdzība tirdzniecības un būvniecības dokumentācijas iegūšanā
  Made on
  Tilda