Raksti

Progresējoša biznesa izaugsme jau kopš 2005. gada. Atklājam savu veiksmes atlsēgu.

Uzņēmuma “KAVIS” stāsts sākās pašam to neapzinoties. Un te var piekrist apgalvojumam, ka dzīvē nav nejaušību, ir tikai likumsakarības.


“Esmu guvis izglītību tūrisma attīstībā un ēdināšanas servisā, taču mans mērķis nebija darboties ar dokumentāciju kārtošanu. Mana sirds dega par attīstības menedžmentu. Tomēr dažādas sakritības mani ir atvedušas šeit pie dokumentāciju kārtošanas, un es nešaubīgi varu atzīt, ka šobrīd es daru savu patieso sirdslietu,” stāsta uzņēmuma “KAVIS” vadītājs Raivis Riņķis.


Tālajā 2005. gadā Raivis darbojās kādā draugiem piederošā un ļoti strauji augošā kafejnīcu tīklā, kam vajadzēja saskaņot terases. Raivis nenobijās no šī it kā nezināmā darba pienākuma uzņemšanās un drosmīgi spēra savus pirmos soļus pretī jauniem horizontiem, vienlaikus ieminot arī taku savam tolaik vēl neplānotajam uzņēmumam. ⠀


Pēc simtiem būvvaldes vizīšu, tūkstošiem zvanu un arī neskaitāmām kļūdām, jo dokumentu skaņošanas process tika apgūts pašmācības ceļā, Raivis ap sevi ir sapulcinājis zinošu ekspertu komandu un vada uzņēmumu “KAVIS”, kas ir atzīts par vienu no profesionālakajiem saskaņošanu dokumentācijas birokrātiju ekspertiem Latvijā. 


Simbioze starp restorānu un kafejnīcu vajadzību izpratni un valsts iestāžu prasību izpratni


“Dokumentu skaņošanas procesā mēs esam starpnieki. Pie vienas rokas mums stāv sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums ar savu vajadzību, pie otras - valsts struktūras ar savām prasībām. Šeit ļoti būtiski ir dzirdēt abas puses,” stāsta Raivis.


Viņš arī papildina, ka iepriekšējā darba pieredze kafejnīcu aizkulisēs ļauj viņam labāk saprast to vērtības un vajadzības, proti, ātrums, uzticamība un korektums. Savukārt valsts iestādēm svarīga ir iedziļināšanās un skrupulozums. 


Individuāla pieeja 


Katrs projekts ir ar savu specifiku, tāpēc patiesi liels uzsvars ir spējai dzirdēt katru teikto vārdu no katras iesaistītās puses. Dzirdošas attiecības ir jāveido ar katru iesaistīto pusi. Un bez noklusētas empātijas te arī neizpalikt. 


Profesionalitāte


Raivis atzīst, ka klienti īpaši viņu sadarbībā novērtē ātrumu: “tas ir tāpat kā skriešanas sacensībās - lai gūtu labu rezultātu, pirms tam ir jāgatavojas, jātrenējas. Mūsu nozarē tas nozīmē nemitīgu sekošanu līdzi likumdošanas izmaiņām un prasībām. Bez šī mēs nevarētu. Šīs zināšanas viennozīmīgi ir mūsu vislabākais paātrinājuma elements, ja runājam skriešanas terminoloģijā”.


Šobrīd “KAVIS” pakalpojumu klāsts jau ir pamatīgi izaudzis un tajā ietilpst šādi pakalpojumi dokumentācijas sakārtošana: PVD reģistrācija un visas ēdināšanas iestāžu darbībai nepieciešamās atļaujas un licences, telpu grupas lietošanas koda maiņa, telpu pārplānošana, ēku nodošana ekspluatācijā, tehniskie apsekošanas atzinumi un daudz kas cits, kas saistīts ar dokumentācijas sakārtošanu būvniecībai un tirdzniecībai.

Viss
Made on
Tilda